מרבית הסכסוכים המשפטיים ניתנים ליישוב באמצעות פתרונות יצירתיים, המספקים מענה לטענותיהם של כל הצדדים בו זמנית. עורך דין מקצועי נמדד בהיכרותו עם החומר המשפטי, הפרוצדורות המשפטיות והידע החוקי בכל תחום, אך מעבר לכך נמדד עורך הדין ביכולתו לזהות את מוקדי הסכסוך, ולגבש פתרונות משפטיים יצירתיים שעונים לצרכי לקוחותיו בהסכמת כל הצדדים .

עו”ד אהוד ויסברוד הוא בעל ניסיון רב בייצוג צדדים בהליכים משפטיים אזרחיים ומסחריים. לאורך שנות פעילותו בתחום, התמחה עו”ד ויסברוד בליווי סכסוכים מסחריים מורכבים בהיקפים נרחבים, גיבוש וכתיבת כתבי בי-דין, מתן חוות דעת משפטיות והופעות בפני ערכאות משפטיות, לרבות בתי דין רבניים, בית המשפט העליון וגופים משפטיים אלטרנטיביים ליישוב סכסוכים.

בהתנהלותו המקצועית, מקפיד עו”ד ויסברוד לייצג באופן מלא את האינטרסים של לקוחותיו, תוך חתירה למציאת פתרונות יצירתיים “מחוץ לקופסא” שיאפשרו למקסם את המענה לטענות לקוחותיו, על פי נסיבות המקרה. במסגרת זו, מיישם עו”ד ויסברוד שורה של כלים משפטיים המיועדים לייצר כמה שיותר הזדמנויות אפקטיביות לפתרון הסכסוך לפני ההגעה לערכאות המשפטיות, ובליטיגציה מול הערכאות המשפטיות עצמן, ובראשם:

  • מכתבי התראה/ מכתב עו”ד
  • הסדרי פשרה
  • כתבי תביעה/ הגנה
  • ניהול הליכי בוררות וגישור
  • הסכמי גישור

ביישום נכון, יצירתי ומקצועי, יכולים חמשת הכלים הללו לפתור כל סכסוך משפטי בזמן הקצר ביותר, ללא עינוי דין ותוך מתן מענה מלא לאינטרסים המשפטיים של הלקוח. יכולותיהם של עו”ד ויסברוד והצוות המקצועי המלווה אותו, יאפשרו לכם לעשות שימוש בכל אחד מן הכלים הללו, במטרה להגיע לתוצאה הטובה ביותר מבחינתכם, תוך שמירה על ההליך המשפטי קצר, מהיר ויעיל.

במשרדו של עו”ד אהוד ויסברוד תוכלו ליהנות מאוזן קשבת של עורך דין המתייחס למקרה שלכם בכל תשומת הלב והסבלנות הנדרשות, ומטיל את כל כובד ניסיונו המקצועי בכל מקרה ומקרה, במטרה להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבורכם, באמצעות הכלים המשפטיים היצירתיים ביותר והמתאימים ביותר לפתרון הסכסוך המעסיק אתכם.